Isı Yalıtımında Hukuki Destek

Isı yalıtımında hukuki destek almak isterseniz her zaman firmamız sizlerin yanında olacaktır. Senelerin verdiği tecrübeler ve uzman kadromuz ile sizlere ısı yalıtımında ücretsiz hukuki destek sağlıyoruz. Ayrıca tüm hukuki işlemler firmamızın avukatları tarafından yürütülüp tarafınıza rapor olarak sunulmaktadır.

Isı Yalıtımında Hukuki Destek

Binanızdaki Mantolama Uygulamaları esnasında ve ödeme sürecinde kat mülkiyeti kanunu ve sözleşme hukukuna ilişkin tüm hukuki süreçler şirket avukatı tarafından ücretsiz yürütülmektedir.

Mevcut işe yönelik kararının nasıl alınması gerektiği ile ilgili yönlendirme ve alınmış mevcut başka bir karar var ise hukuki kontrolünün sağlanması şirket bünyesindeki avukatımız tarafından gerçekleştirilecektir.

Proje sonrası ödemelerde sorun yaşanan kat maliklerinin takibi ve tahsilin gerçekleşmesi adına yapılacak çalışmalar hukuki yollarla sağlanmakta olup, yönetim ve bina sakinleri arasındaki ilişkilerin zarar görmemesi esas alınır.

Anlaşma kararı alan yönetimlerin, sözleşme konusunda ihtiyaç duyabilecekleri tüm hukuki destek şirket avukatımız tarafından ücretsiz yönetilmektedir.

Isı Yalıtımı projesi ile ilgili verdiğimiz hukuki destek ile taraflar arasında yaşanabilecek sorunları en aza indirgemeye çalışıyor, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımıza devam ediyoruz.