İVKO YAPI , kurumsal ve dinamik çalışma ortamında, “doğru işte doğru insan” insan kaynakları felsefesi ile çalışanlarımıza bireysel performans ve potansiyellerini geliştirebilecekleri ve faaliyet gösterdiğimiz sektörde fark yaratabilecekleri kariyer ve iş fırsatları sunuyoruz.

İVKO YAPI, sektöründe öncü ve sorumluluk sahibi bir şirket olmanın hedefi ile kurumsal değer ve yetkinliklerimiz ile uyumlu, güvenilir takım çalışanı ve uzmanlık sahibi insan kaynağını şirkete kazandırmayı ve sürekli gelişimi sağlamayı hedeflemektedir.

İşe Alım Sürecimiz

İşe alım sürecimizde İVKO YAPI ‘da çalışmak ve kariyerine yön vermek isteyen kişileri “doğru işe doğru insan” bakış açısı ile yetkinlikler bazında değerlendiririz. İşe alım ve yerleştirme sürecimizde İş Kanunu gerekliliklerine uygun olarak dil, din, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeyiz ve iş başvurularında fırsat eşitliği ilkesine uygun hareket ederiz.

İVKO YAPI temel değerleri, kurumsal kültürü, iş yapma yaklaşımı ve takım çalışması dinamikleri ile uyumlu olacak çalışanlarımızı, işin teknik ve davranışsal yetkinliklerini karşılayacak şekilde sistematik bir seçme süreci ile değerlendiririz.

Kariyer Yönetimi

Çalışanlarımızın İVKO YAPI içinde farklı iş fonksiyonları ve pozisyonlarında kariyerlerini geliştirmeleri için kariyer planlama ve gelişim fırsatları sunuyoruz. Çalışanlarımızın mevcut uzmanlıklarını iş zenginleştirmesi olanakları sağlayarak hedefledikleri farklı uzmanlık alanlarında ve yönetsel kariyer yollarında geliştirmelerini destekliyoruz.

Kariyer Planlama gerekliliklerini çalışanlarımızla Kariyer Planlama toplantılarında paylaşarak hedefledikleri kariyer yolunda ilerlemeleri için yeni sorumluluklar almalarını ve çok fonksiyonlu görevlerde deneyim kazanmalarını teşvik ederiz.

İVKO YAPI İş Olanakları

Güncel açık pozisyonlarımızı www.kariyer.net  adresinden takip edebilirsiniz ya da ik@ivkoyapi.com e- mail adresine öz geçmişinizi yollayabilirsiniz.