3D Görsel Tasarım

3D Görsel tasarım teknolojisi ile binanıza yaptıracağınız mantolama ve bina dış görünüşünü rahatlıkla görebilir ve seçim yapabilirsiniz. Teknoloji artık binanızın mantolama sonrasında nasıl görünebileceğini sizlere rahatlıkla gösteriyor.

3D Görsel Tasarım

Isı yalıtım ve mantolama uygulamalar bildiğiniz gibi binanızın enerji tasarrufunu sağlıyor. Bunun yanında binanızın dış görünüşünü de değiştiriyor. Böylece bina hem enerjiden tasarruf ediyor hemde binanız yepyeni bir görünüme bürünüyor. Bununla kalmayıp bina değeriniz de yükseliyor.

Nedir Bu 3D Görsel Tasarım?

3D görsel tasarım tam anlamıyla teknolojinin ısı yalıtımında bulunan en güçlü kollarından birisidir. Binanızın mantolama ve ısı yalıtımı sonrasında nasıl görüneceği ile ilgi fikir verir.

İVKO yapı olarak firmamız tarafından kullanılan görsel tasarım teknolojisi ile binanızın mantolama sonrasında nasıl görüneceği hakkında fikirler sunar. Özel modelleme programları ile yapılan mantolama örneklerini aşağıda daha net görebilirsiniz.

3D Görsel Tasarım 3D Görsel Tasarım
3D Görsel Tasarım 3D Görsel Tasarım
3D Görsel Tasarım 3D Görsel Tasarım
3D Görsel Tasarım 3D Görsel Tasarım
3D Görsel Tasarım 3D Görsel Tasarım

3D Görsel Tasarım ve Önemi

Yukarıdaki tasarımlar binalar için örnek tasarım modellemesidir. Binalarınızın mantolama sonrasında nasıl gözükeceği hakkında sizlere fikir verir. Peki 3D görsel tasarım binanıza ne katkılarda bulunur?

  • Binanızın dış görünümünde olacak pozitif değerleri görürsünüz.
  • Binanız daha şık ve modern görüneceğinden dolayı bina değerinizde artış olur.
  • Bina dış görünüşünü dilediğiniz gibi seçebilirsiniz.
  • Dilediğiniz renk ve seçenekleri anlık olarak görebilir ve görsel tasarım ile değiştirebilirsiniz.
  • Görsel tasarım ve keşif uygulaması firmamızdan ücretsiz olarak yapılmaktadır. Bundan dolayı ücretsiz bir şekilde mantolama sonrasında binanızın nasıl görüneceğini bizlerden öğrenebilirsiniz.

Teknolojinin ısı yalıtım ve mantolama uygulamalarına gelmesi ile artık işler daha kolay ve basite indi. Sizlerde binalarınıza mantolama ve ısı yalıtım yapmadan önce mutlaka bizlerden ücretsiz olarak görsel tasarım isteyin.